Udany występ rocznika 2008 !!!
W sobotę 18.06.2016r. chłopcy z Akademii Piłkarskiej Las Vegas wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej ” Marszałkowo – Diamentowo – Sportowo” w Zduńskiej Woli. Do turnieju zgłoszonych zostało osiem drużyn, które podzielono na dwie grupy.Mecze odbywały się równocześnie na dwóch boiskach. Chłopcy w swojej grupie, po niezwykle zaciętych meczach zajęli drugie miejsce, a wyniki grupy przedstawiały się następująco:
4. SMS Łódź
Po rozgrywkach grupowych chłopcy awansowali do tzw. Grupy Złotej, w której przyszło się zmierzyć z teoretycznie najlepszymi zespołami, zajmującymi miejsca pierwsze i drugie ze swoich grup.
Lechia – Stella Luboń  4:3
Młodzi piłkarze AP Las Vegas w generalnej klasyfikacji zajęli drugie miejsce. Podsumowując cały turniej trzeba przyznać iż w zasadzie wszystkie mecze przebiegały pod dyktando młodych tomaszowian, niestety troszkę zabrakło skuteczności w wykończeniach akcji. Gdyby zliczyć wszystkie „słupki” i „poprzeczki” pewnie bylibyśmy bezwzględnymi zwycięzcami. Organizator ufundował nagrody dla najlepszych zawodników w poszczególnych zespołach, według trenera Lechii na wyróżnienie zasłużył Jakub Mączyński.