Fundacja Sportu Amatorskiego z programem radiowym w Tomaszowie Mazowieckim!


Podczas swojego ostatniego posiedzenia w dniu 16 kwietnia 2020 r. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała naszej Fundacji koncesję na rozpowszechnianie programu radiowego specjalizującego się w tematyce sportowo-muzycznej, ze stacji nadawczej w Tomaszowie Mazowieckim.

Program będzie miał charakter lokalny i będzie dostępny na częstotliwości 88,4 MHz. Uzyskanie przez nas koncesji należy docenić tym bardziej, że razem z Fundacją o przyznanie koncesji ubiegało się między innymi Radio Wawa, Radio Eska i Radio Parada. Będziemy starali się przygotować program, który trafi w gusta kibiców sportu. Nie pominiemy ważnych i ciekawych wydarzeń z naszego regionu, problemów, z którymi mierzymy się na co dzień i tego co Was najbardziej interesuje. Zaprezentujemy Państwu szereg autorskich programów, a to wszystko z dodatkiem ciekawej muzyki.

Będzie nam niezmiernie miło gościć w Państwa domach i miejscach pracy. Zapraszamy do współpracy oraz przekazywania pomysłów i sugestii odnośnie oferty programowej.